PortalliForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 BARCOLETA I KENI 3 FAQE

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
sykaltri
Admin


Numri i postimeve : 48
Join date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: BARCOLETA I KENI 3 FAQE   Wed Apr 16, 2008 1:11 pm

Rregullat e lojes ping-pong: Une servoj i pari, mandej ti duhesh me ma kthy, mandej une ty, mandej ti mu, mandej une ty, mandej ti mu.....dhe sa me gjat e mbajim topin, ma mire ushtrohemi. E qysh fitohet poeni? Nji here, vetem po ja gjujim topin njani tjetrit, e ne fund lujim me poena, se as une nuk i di bash mire rregullat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://kosova.mygoo.org
sykaltri
Admin


Numri i postimeve : 48
Join date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: BARCOLETA I KENI 3 FAQE   Wed Apr 16, 2008 1:11 pm


Ministri ma ne fund e ka kuptu qe oshte i rethuar me hajna. Kane hup 1 milion euro, e te ai jane vetem gjysa.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://kosova.mygoo.org
sykaltri
Admin


Numri i postimeve : 48
Join date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: BARCOLETA I KENI 3 FAQE   Wed Apr 16, 2008 1:12 pm

Himni i ri, po me duket shum i ngjofshem, po me bien n`mend edhe kafja ku e kam digju.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://kosova.mygoo.org
sykaltri
Admin


Numri i postimeve : 48
Join date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: BARCOLETA I KENI 3 FAQE   Wed Apr 16, 2008 1:13 pm

Po fiton Kinezja ne zgjedhjen per Mis Bota dhe po e pershendet familjen: Po i pershendes prinderit ne Peking, motren ne Japoni, gjyshin ne Hong Kong, kusherit ne Tajvan dhe tezen ne Vranjevc.
E nxen tipi kuzhinjerin e arit dhe ky po i thot: Nese me leshon, do ti plotesoj tre speca....
Ēka kan thone Anglezet ne Evrovizion, kur e kan pa perfaqsuesen e Serbis, Mariju Sherifoviq? Po shum i paskem bombardu!
Pse u paraqit marija Sherifoviq per Eurosong? Mos me e thir ne ushtri!
Pse Serbia ka shansa dy here radhazi me fitu Eurosongun? Vitin tjeter edhe Kosova ja jep 12 pike!
Deklarata e Marija Sherifoviqit pas fitores ne Eurosong: Une kam fitu, se kenga ime ka qen ma e mira, e te gjith ata qe po bojne hajgare ne llogarin time, munden me ma hanger ka*in.
Ka hi tipi reth 30-ave, ne hipermarket dhe po pret ne rend te kaca. Kur po i vjen radha, po i afrohet kasieres dhe ngadal afer veshit po i thot: A ka mundesi dy prezervativa? Kasierja po kthehet ka kolegja ne kasen e dyte dhe po brtet: "Hatixhe, mi jep dy kondoma per kasen numer 1? As te Hatixhja nuk ka prezervativa dhe ajo nuk po priton me zo te lart me thir: "Ooo Shaip, bjeri prej magazes 2 kurtona per kasen numer 1! Pasiqe Shaipi ke i nxonen, aj me piskam e porositi Ragipin me ja pru kondomat ne kasen numer 1. Tipi shum i durushem po i pret prezervativat e porositur, po i pagun dhe po i falenderohet kasieres. Para se me shku, po e qon doren lart ku gjinden 2 prezervativa dhe me zo shum te lart: "NESE DIKUSH NUK E KA MARR VESH, UNE SONTE KAM ME Q* GRUN!!!"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://kosova.mygoo.org
sykaltri
Admin


Numri i postimeve : 48
Join date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: BARCOLETA I KENI 3 FAQE   Wed Apr 16, 2008 1:13 pm

Gruja, me tesha mi ka shperla edhe do pare. Nuk po di ku me e paraqit.
Prom i nxona dy femra, po m`qiti Bajerni.
Shum njerez e kanė dhanė jeten pėr krejt Kosoven. Tash po e japin per 2, 3 ari.
E jap jeten per ket tok, po mos te jet me gurri.
Se pari e lexoj gazeten, mandej e gjuj brllogun.
Ne anen tone oshte Amerika, po ne anen e tyre oshte Trepqa.
Tu mendu ndermjet programit te LDK-s ose LDD-s, ma mire e instalova Visten.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://kosova.mygoo.org
sykaltri
Admin


Numri i postimeve : 48
Join date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: BARCOLETA I KENI 3 FAQE   Wed Apr 16, 2008 1:14 pm


LOVE PARADE (LDK - PDK)
Eqrem Kryeziu - Hashim Thaqi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://kosova.mygoo.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: BARCOLETA I KENI 3 FAQE   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
BARCOLETA I KENI 3 FAQE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Veēoritė e Skėnderbeut, qė nuk i keni njohur mė parė
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ARGĖTIM DHE ZBAVITJE :: Barcoleta-
Kėrce tek: